Aktualizace

7. 11. 2017
Založena stránka reklamního projektu The Vanguard.
Aktualizace stránek filmových projektů Hastrman (foto, video), Čertoviny (foto, video, z médií), Četníci z Luhačovic (foto), Zahradnictví (foto), Milada (video) a Trinity (video).
Aktualizace stránek divadelních projektů Křehkosti, tvé jméno je žena (foto), Miluji tě jak po smrti (reprízování ve Vršovickém divadle MANA), Tři sestry (foto) a Strakonický dudák (foto).
Přidány ostatní fotografie (Charitativní kalendář Můj život s kočkou 2018, Jezdecké závody Mažice, Akce Hubertova jízda).
Přidány nové články Z médií – portréty Herec Karel Dobrý by se jezdectví kvůli roli nevzdal a Jediným Karlovarákem nominovaným na Cenu Thálie je Karel Dobrý, příspěvek v sekci Zajímavosti, výroky, jiné (Hubertova jízda v Zálší).
Nové odkazy (Vršovické divadlo MANA, Můj život s kočkou).

 

25. 9. 2017
Založena stránka chystaného filmového projektu Austerlitz Advent. Aktualizace stránek filmových projektů Hastrman (foto, video, audio, z médií), Defenestrace (foto, video, z médií), Čertoviny (foto, video, z médií), Zahradnictví (foto), Policie Modrava: Magická síla (foto, z médií), Milada (jméno role, obsazení), Krev zmizelého (foto) a Pramen života (foto).
Aktualizace stránek divadelních projektů Křehkosti, tvé jméno je žena (foto, video, dokument z cyklu Backstage), Miluji tě jak po smrti (foto) a Valmont (údaje o verzi Jihočeského divadla České Budějovice, z médií).
Aktualizace sekce Pořady a dokumenty (dokument o inscenaci Křehkosti, tvé jméno je žena).

 

18. 7. 2017
Aktualizace stránek filmových projektů Hastrman (foto, video, z médií), Defenestrace (foto, z médií), Čertoviny (foto, video, z médií) a Zahradnictví (z médií).
Aktualizace stránek divadelních projektů Divadelník (foto), Cabaret (foto), Racek (foto) a Naši Naši furianti (foto).

 

1. 7. 2017
Aktualizace stránek filmových projektů Hastrman (z médií) a Čertoviny (z médií).

 

19. 6. 2017
Aktualizace stránek filmových projektů Hastrman (foto, odkazy), Čertoviny (foto, video, z médií) a Zahradnictví (foto).
Aktualizace stránky divadelního projektu Křehkosti, tvé jméno je žena (foto, z médií).

 

19. 5. 2017
Aktualizace stránky filmového projektu Zahradnictví (z médií).
Aktualizace stránky divadelního projektu Křehkosti, tvé jméno je žena (foto, video, z médií)

 

9. 5. 2017
Aktualizace stránky filmového projektu Zahradnictví (z médií).
Aktualizace stránek divadelních projektů Křehkosti, tvé jméno je žena (foto, z médií) a Kabaret Shakespeare (foto).

 

1. 5. 2017
Založeny stránky chystaných filmových a televizních projektů Hastrman, Defenestrace, Čertoviny a Případ dvou sester. Aktualizace stránek filmových a televizních projektů Zahradnictví (foto, video, z médií) a Četníci z Luhačovic (z médií).
Aktualizace stránek divadelních projektů Křehkosti, tvé jméno je žena (foto, z médií), Miluji tě jak po smrti (foto), Tři sestry (z médií), V rytmu swingu buší srdce mé (foto), Othello, benátský mouřenín (foto), Den opričníka (video) a Táňa, Táňa (foto).
Aktualizována filmografie.

 

13. 3. 2017
Přidán nový rozhovor pro Týdeník Květy. Aktualizace stránky filmového projektu Mission: Impossible (foto).

 

27. 2. 2017
Založeny stránky filmových a televizních projektů Bohéma, Policie Modrava a Trinity.
Aktualizace stránek filmových a televizních projektů Četníci z Luhačovic (foto, video, z médií), Milada (foto, z médií), Zahradnictví (foto, z médií), Strašidla (foto), Tannbach (foto), Znamení koně I. (foto), Pramen života – Der Lebensborn (foto) a Mission: Impossible (foto).
Aktualizace stránky reklamního projektu DIV: Zastavte roboty! (foto).
Aktualizace stránek divadelních projektů Křehkosti, tvé jméno je žena (foto), Miluji tě jak po smrti (foto), Othello, benátský mouřenín (foto), Ohlušující pach bílé (foto) a Církev (foto).
Přidány ostatní fotografie.
Přidány nové články Z médií – rozhovor Mám tu dobu v sobě, portrét Role podle PRADĚDEČKA, zprovozněna stránka Zajímavosti, výroky, jiné.

 

12. 2. 2017
Doplněny informace a ukázky k seriálu Četníci z Luhačovic.

 

25. 11. 2016
Nové stránky navazují na starší verzi (více v sekci O stránkách), která nebyla poslední dobou příliš aktualizována. V této nové verzi naleznete doplněné starší i novější projekty, u řady z nich jsou rozšířeny informace, fotografie, odkazy (včetně linků na audio a video ukázky) a citace z médií. Dále jsou přidány novější rozhovory v médiích.