Tátové na tahu

Režie: Jiří Chlumský

Tátové na tahu

Česká republika 2018 (televizní seriál) – natáčení

Obsazení: Saša Rašilov, Karel Dobrý, Petr Vaněk, Štěpán Benoni, Anna Geislerová, Jana Stryková, Petra Vraspírová, Robert Cejnar, Jakub Prachař, Eva Josefíková, Josefína Krycnerová, Simona Prasková, Alice Bendová, Miro Mráz a další

FTV Prima
Původní znění: čeština

 

Tátové na tahu Tátové na tahu Tátové na tahu – oslava narozenin při natáčení Tátové na tahu – oslava narozenin při natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení Tátové na tahu – natáčení

 

Video

Reportáž z oslavy narozenin při natáčení

 

Odkazy

Oficiální stránky FTV Prima

 

Z médií

Televize Prima začala natáčet nový seriál s názvem Tátové na tahu. Zaměří se na životy otců, jejich vztahů s dětmi a na situace rodinného života. V seriálu si zahrají mj. Saša Rašilov, Karel Dobrý či Petr Vaněk.
-mav-, MediaGuru.cz 16.5.2018.

V hlavních rolích nového projektu Primy Tátové na tahu se představí Karel Dobrý, Štěpán Benoni, Saša Rašilov a Petr Vaněk, jak MSM potvrdila Jana Mrákotová, tisková mluvčí Primy. Seriál by mohl od podzimu nahradit dlouhodobý projekt určený mladším divákům Ohnivý kuře, jehož natáčení Prima ukončila a vysílá poslední sérii.
Marketing Sales Media 21.5.2018.

Je možné, že seriál, ve kterém se v hlavních rolích představí Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk, zaplní mezeru po velmi úspěšném komediálním seriálu z gastronomického prostředí Ohnivý kuře, který v červnu definitivně končí.
Týdeník Televize, 22.5.2018.

Jedny z hlavních rolí v chystaném seriálu Tátové na tahu ztvárňují herci Karel Dobrý a Petr Vaněk. Oba pánové měli v minulých dnech narozeniny. A tak se gratulovalo i přímo na place. Petr Vaněk svému kolegovi v narážce na jeho příjmení popřál „milý Karle, já ti přeji, abys byl stále dobrý.“ Mezi gratulanty nechyběla ani herečka Petra Vraspírová, která se v seriálu také objeví. „Péťo, Karle, já vám přeji podle mě to nejdůležitější. Spoustu lásky a spoustu zdraví…,“ popřála oběma půvabná blondýnka. Kromě dortů dostal každý z oslavenců i malý dárek. Karel Dobrý před časem prozradil, že by mu radost udělala automatická pistole a o Petru Vaňkovi je známé, že miluje moře a surf – COOL slamák, žabky a sluneční brýle se tak určitě hodí.
Z oficiálních stránek Prima TV, 10.5.2018.

Jaká práce vás nyní v Praze vytěžuje nejvíc?
Kromě divadla to je nový seriál Tátové na tahu. Je o čtyřech kamarádech, kteří jsou z různých důvodů na rodičovské dovolené a zažívají vtipné i výbušné situace. Hraju tam otce, který převzal starost o prvňačku, protože jeho žena lékařka (Jana Stryková) se připravuje na atestaci. Mými „kolegy“ jsou Karel Dobrý, Petr Vaněk a Štěpán Benoni.
Z rozhovoru se Sašou Rašilovem, Dana Braunová, Magazín Práva 9.6.2018.

Před jakými projekty právě stojíte?
Teď chystáme nový hezký projekt Tátové na tahu, kde se sešla úplně skvělá a zcela mimořádná parta. Od produkčních přes režiséry Jiřího Chlumského a Martina Koppa po famózní herecké představitele v čele s Karlem Dobrým, Sašou Rašilovem, Štěpánem Benonim a Petrem Vaňkem. Ti kluci jsou prostě báječní.
Je to seriál o čtyřech tatíncích, kteří jsou z nějakých důvodů nucení, nebo se rozhodli, že se budou starat o děti. Je tam skvěle ukázáno, jak je styl výchovy otců jiný než ten mateřský. Myslím, že to bude bavit chlapy i ženy. Třeba Karel Dobrý, který je spíše známý záporák, se tady představí v úplně jiné pozici, než na kterou jsou diváci u něj převážně zvyklí.
Z rozhovoru s Janou Mrákotovou, Lenka Žáčková, Profesní magazín Best Of 27.6.2018.