Mordparta: Nevěsta

(epizoda z televizního seriálu, 1. díl)

Role: Viliem Brukner
Režie: Peter Bebjak

Česká republika 2016 (televizní seriál)

Mordparta: Nevěsta

Scénář epizody: Tomáš Bombík
Hudba: Juraj Dobrakov
Kamera epizody: Martin Rau

Obsazení epizody: Jiří Bartoška, Markéta Plánková, Vojtěch Kotek, Pavel Batěk, Jiří Bábek, Karel Dobrý, Igor Orozovič, Nataša Burger, Jiří Černý, Milena Steinmasslová, Anna Fialová, Adam Ernest, Petra Špindlerová, Pavel Nečas, Erika Stárková, Simona Prasková, Jana Pidrmanová, Daniel Svoboda, Josef Vrána, Jakub Vindiš, Daniel Červ, Julie Šurková, Iveta Jiříčková, Petr Halíček, Vladimír T. Gottwald a další

FTV Prima
Původní znění: čeština
61 min.

 

Mordparta: Nevěsta – natáčení Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta Mordparta: Nevěsta – natáčení Mordparta: Nevěsta – natáčení Mordparta: Nevěsta – natáčení

 

Video

1. díl – Nevěsta
(všechny epizody)

Ukázka

 

Odkazy

Profil seriálu na stránkách FTV Prima

Profil seriálu v síti Facebook

 

Z médií

Členové týmu jsou každý jiný – od mladíka vyznávajícího riziko (Vojtěch Kotek) přes zodpovědnou matku tří dětí (Markéta Plánková) až po doyena party Kolumného, přezdívaného Columbo (Jiří Bartoška). Další role hrají Pavel Batěk, Jiří Bábek, Karel Dobrý nebo Milena Steinmasslová.
Mladá fronta DNES 9.11.2017.

Ztvárnil nespočet rolí, na natáčení nového primáckého seriálu Mordparta bude ale herec Karel Dobrý vzpomínat ještě hodně dlouho. Z placu totiž odešel s rozmláceným ciferníkem. A to rovnou do vyšetřovací vazby. Vše bylo ale naštěstí v rámci role. Dobrý totiž v seriálu ztvárňuje roli Viliema Bruknera, který je podezřelý z vraždy vlastní snachy. /…/ „Jsme s Igorem sice výškově rozdílní, ale já jsem už byl po jednom úderu na zemi a Igor coby můj syn mě pak už jen škrtil. S touto scénou nám radili kaskadéři, je to potřeba, abychom neudělali nějaký špatný pohyb a nechtěně si navzájem neublížili,“ prozrazuje Karel Dobrý, který v seriálu skončí s rozmláceným obličejem a zakrváceným nosem u výslechu. Na seznamu policie je totiž hlavním podezřelým. Co se stalo osudnou noc a kde byl Viliem? To odmítá prozradit. Zabil Karel Dobrý v seriálu vlastní snachu nebo se to na něj někdo snaží jenom hodit?
Karen Mchitarjan, Expres.cz 28.8.2016.

Upír z Troškovy nové pohádky dostal pořádnou nakládačku: Mrkněte, jak ho zřídil jeho seriálový syn. Herce Karla Dobrého známe z mnoha rolí ve spoustě filmů, naposledy se například objevil v nové pohádkové komedii Zdeňka Trošky Strašidla, kde si zahrál upíra. Diváci mají tohoto charizmatického herce možnost vidět také v novém seriálu Mordparta, jenž na televizních obrazovkách poběží v neděli večer. Dobrý si zahrál hlavního podezřelého Viliema Bruknera, který je podezřelý z toho, že zavraždil nevěstu svého syna Davida (Igor Orozovič). Mezi otcem a synem panuje vražedná nenávist, a tak není divu, že kriminalisté podezřívají právě otce. Na pohřbu synovy nevěsty dostane Karel Dobrý alias Viliem pořádnou nakládačku, kterou měl na svědomí i otec nevěsty v podání herce Pavla Nečase. /…/  „Jsme s Igorem sice výškově rozdílní, ale já jsem už byl po jednom úderu na zemi a Igor coby můj syn mě pak už jen škrtil. S touto scénou nám radili kaskadéři, je to potřeba, abychom neudělali nějaký špatný pohyb a nechtěně si navzájem neublížili,“ prozrazuje Karel Dobrý. Viliem končí s rozmláceným obličejem a zakrváceným nosem u výslechu, kde mimo jiné vyjde najevo, že nemá zrovna moc dobré alibi. Což je společně s jeho problémy s alkoholem docela špatná.
Anna Veškrnová, Super.cz 27.8.2016.