Skeletoni

Role: Pokálený pán
Režie: Jakub Hussar

Česká republika 2007 (krátký film)

Skeletoni

Námět: Jakub Hussar
Scénář: Jakub Hussar, Vojtěch Bednář
Hudba: Vladimír Franz
Kamera: Petra Římalová

Obsazení: Jiří Ployhar, David Kovařík (hlas Miroslav Táborský), Kryštof Hádek, Martin Písařík, Rudolf Bok (hlas Lukáš Jurek), Luděk Šindelář, Vladimír Javorský, Karel Dobrý, Petr Drholec, Václav „Upír“ Krejčí, Václav Glazar, Katka Barešová, David Máj, Miroslav Masopust ml., Ondřej Strejček, Hana Vagnerová, Yvetta Blanarovičová, Martin Zbrožek, Petra Nesvačilová, Karim Sidibe, Tadeáš Hussar, Vojtěch Bednář, Radka Burianová a další

Trinity Pictures
Původní znění: čeština
26 min.

 

Skeletoni Skeletoni – natáčení Skeletoni – natáčení Skeletoni – natáčení Skeletoni – natáčení Skeletoni – natáčení Skeletoni – natáčení Skeletoni – plakát       

 

Video

Celý film

Trailer

Film o filmu

 

Související

Pořady a dokumenty (dokument o vzniku krátkého filmu)

 

Z médií

Nejvíc herců zvučných jmen se objevuje ve vašem posledním filmu Skeletoni: Vladimír Javorský, Yveta Blanarovičová, Karel Dobrý, Kryštof Hádek, Martin Zbrožek nebo Václav Upír Krejčí. Jak jste je sháněl?
Až jsem se divil, nakolik nebyl problém většinu z nich sehnat, dokonce nám někteří děkovali už v telefonu, že jsme si je vybrali do studentského filmu. Jsou zvyklí, že v nich hrají zadarmo, nemohou si být jistí, že za deset let je stejný režisér neobsadí za velké peníze do velkého filmu. Mně bylo obrovskou ctí, že mi tam hráli velcí herci z Národního divadla jako Vladimír Javorský.
Čím jste je pro sci-fi přesvědčil?
Většině z nich se líbil scénář, byli zvědaví, jak studentský film, taková šílenost, bude vypadat. Na place jsem neměl s nikým žádný větší problém, ať už to byl mladý Kryštof Hádek v pět hodin ráno po celonočním natáčení nebo Karel Dobrý dvě hodiny postříkávaný fialovou tekutinou. Všichni do toho šli s nadšením.
Z rozhovoru s Jakubem Hussarem, Václav Koblenc, Mladá fronta DNES, listopad 2007.