Petře Hapko, děkujeme (2015)

Studio DVA divadlo, Praha, 6. 1. 2015

Každoroční koncert koncipovaný jako poděkování Michala Horáčka a jeho hostů zesnulému hudebnímu skladatelovi Petrovi Hapkovi. Průřez písní autorské dvojice Petr Hapka & Michal Horáček, vzpomínky na třicet let spolupráce.

Petře Hapko, děkujeme (2015)

Večerem provedl Michal Horáček.

Hosté v roce 2015: Ruth Horáčková, Lenka Nová, Szidi Tobias, Karel Dobrý, Michael Kocáb, Ondřej Ruml, František Segrado a další

 

Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) Petře Hapko, děkujeme (2015) – zákulisí Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška Petře Hapko, děkujeme (2015) – zkouška

 

Související

Kudykam

 

Odkazy

Studio DVA divadlo

 

Z médií

Unikátní koncert koncipovaný jako poděkování Michala Horáčka a jeho hostů Petru Hapkovi. Zpívají: Lenka Nová, František Segrado, Ondřej Ruml, Ruth Horáčková a jako speciální hosté Szidi Tobias, Karel Dobrý (představitel hlavní role v lyrikálu Kudykam) a Michael Kocáb. Vzpomínkami na třicet let spolupráce provází Michal Horáček. 6. ledna 2015 od 19 hod.
Propagační materiály k pořadu.

V premiérovém pořadu Petře Hapko, děkujeme... příští rok zazpívají Lenka Nová, František Segrado, Ondřej Ruml, Ruth Horáčková a jako speciální hosté vystoupí Szidi Tobias, Karel Dobrý a Michael Kocáb.
ČTK 10.12.2014.

Lenka Nová se v současnosti připravuje na koncert Petře Hapko děkujeme, který se uskuteční 6. ledna ve Studiu Dva v Praze, kde zazní nejsilnější písně Hapkovy kariery. Na koncertě vystoupí také Michael Kocáb, Ondřej Ruml, František Segrado, Petr Malásek, Karel Dobrý, Naďa Válová a další.
iReport.cz 10.12.2014.

To složení té hudby nebo těch písniček, ta skladba toho večera, ta má nějakou formu nebo nějakou, řekněme, nějaký příběh nebo to jsou... podle čeho jste vybíral ty písničky?
Ne, nemá příběh. Chtěl jsem, aby to bylo pestré, aby se ukázalo, co Petr, ano, on měl ten výraznej rukopis, ale přesto, kdo to trochu zná, tak ví, jak pestrý to bylo, jak to někdy bylo smutný a někdy to bylo veselý a všelijaký. Tak spíš jsem chtěl připomenout krátce z každýho toho alba, který jsme aspoň teda spolu dělali, něco a taky samozřejmě záleží na, na těch interpretech, kteří mohou vůbec přijít, jo? Tak my jsme tentokrát zvolili, připomněli jsme lyrikál Kudykam, takže jeho hlavní představitel Karel Dobrý tam bude. Bude tam, jak už jste zmínil, Michael Kocáb, protože ten už byl na desce Penzionu Svět a bude tam ta Szidi Tobias a pak budou ještě František Segrado, Lenka Nová, Ondřej Ruml a taky ještě moje dcera Ruth, která se vrátila z Ameriky a která mu jako patnáctiletá zpívala na šedesátinách.
Z vystoupení Michala Horáčka v pořadu Události, komentáře v České televizi, Lukáš Dolanský 5.1.2015.